2019-10-27 – 2019-11-03 – OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Dzisiaj o godz.16.00 nabożeństwo różańcowe . O godz.17.00 msza św.
  Przed kościołem ministranci rozdają kartki na wypominki.
 2. W poniedziałek po mszy św. wieczornej spotkanie dla klasy VIII.
 3. Różaniec odprawiamy według wcześniej ustalonego porządku.
 4. W czwartek o godz.18.30 z naszego placu farskiego wyrusza kolejny korowód świętych.  Chętnych prosimy o zapisanie się w zakrystii. Po przejściu ulic naszego miasteczka pójdziemy do kościoła gdzie opowiemy o prezentowanych świętych. Następnie zapraszamy  poczęstunek i dyskotekę świętych do naszej salki.
 5. W piątek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 14.00.
  Około godziny 15.00 nabożeństwo na cmentarzu za zmarłych. Nie będzie mszy św. wieczornej.
  Na cmentarzu zostanie przeprowadzona przez naszą młodzież kwesta na rzecz rozbudowy gliwickiego hospicjum. W kościele będzie można złożyć swoją ofiarę do koszyczka przed   balaskami. Wypominki składamy w zakrystii. Kolekta przeznaczona zostanie na utrzymanie naszego cmentarza.
  Opuszcza się dzisiaj obchód pierwszego piątku. Odwiedziny chorych za tydzień.
 6. W Dzień Zaduszny msze św. o godz.8.00 i 17.00. O godz.16.30 różaniec za zmarłych.
 7. Parafia organizuje kolejne rekolekcje dla zabieganych w dniach 21-24.11..2019. W programie  między innymi modlitwa brewiarzowa już o 5.00 rano połączona z głoszonym Słowem oraz wiele innych duchowych „ atrakcji”. Chętnych prosimy o wpisanie się na listę bo chcemy  poznać ile osób chce uczestniczyć w tego typu ćwiczeniach duchowych.
 8. W zakrystii można nabyć prasę katolicką oraz kalendarze.

Intencja Róż Różańcowych na październik:

„W intencji Rodzin naszej parafii”