2020-05-03 – 2020-05-10 – OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Dzisiaj o godz.16.00 nabożeństwo majowe.O godz.17.00 msza św.
 2. .Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po mszy św. wieczornej a we wtorek po porannej.
 3. W tym tygodniu jest parę wolnych intencji które można zająć.
 4. Dalej obowiązują obostrzenia związane z epidemią.
 5. W zakrystii można nabyć prasę katolicką.
 6. Przepraszamy za nieudaną transmisję mszy św. Dzieje się to z przyczyn niezależnych od nas.
  W każdą niedzielę transmitujemy mszę św. o godz.9.30.
 7. Ogromne Bóg zapłać wszystkim naszym dobrodziejom którym na sercu leży utrzymanie finansowe naszej parafii. W niedzielę o godz. 11.00 odprawimy w Waszej intencji mszę św.
  Bóg zapłać za wszystkie wpłaty dokonywane na konto naszej parafii.
 8. W ostatnim czasie pewnie to nadmiaru emocji związanych z panującą epidemią widzimy narastającą wokół podejrzliwość i hejt. Ogromna prośba o otwarte serce i zrozumienie… szczególnie dla personelu medycznego, który naraża własne życie aby pomóc innym oraz  wracającym po przebytej chorobie. Chrześcijanin to człowiek który nachyla się się nad swoim bliźnim  z wyciągniętą dłonią, dobrym słowem ,a nie zamykającym przed drzwi. Królestwa Bożego nie buduje się tylko wtedy kiedy świeci słońce ,ale wówczas kiedy trzeba pokazać ile w nas jest owego dobrego samarytanina..inaczej niczego nie zrozumieliśmy z najważniejszego przykazania..przykazanie miłości.W owczarni Chrystusowej jest miejsce dla każdego kto kocha Jezusa bez względu w jakiej obecnie znajduje się sytuacji. Połóżmy to sobie   głęboko na sercu i nie wykorzystujmy tych trudnych sytuacji dla własnych celów czy wyolbrzymionej wyobraźni.