Archiwum kategorii: Intencje mszalne

2019-10-21– 2019-10-27 INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK     21.10.2019R.  Bl. Jakuba Strzemie

17.00      za + Jerzego Dziuba na pamiątkę urodzin oraz za ++ rodziców i teściów,
za ++ dziadków Wiktora i Wiktorię Tajnert, ++ Pawła i Augustynę Foit,

za + Gerarda Sorowka,

w intencji Marii Waluga z okazji 90 urodzin,

 

WTOREK                  22.10.2019R.   św. Jana Pawla II 

   6.30         …

 

ŚRODA                      23.10.2019R.    św. Jana Kapistrana                                 

 6.30      

17.00       za ++ Teodora i Jadwigę Heryszek,

 

CZWARTEK            24.10.2019R.   św. Antoniego Marii Clareta                                                                                      

  6.30       

17.00       za ++ Jana i Marię Franik, Gertrudę i Huberta Piechaczek,

 

PIĄTEK                     25.10.2019R.      

6.30     za + ojca Franciszka, żonę Łucję,

17.00      o Boże błogosławieństwo dla Adama,

 

SOBOTA                    26.10.2019R.                           

  6.30    

17.00      za + męża Gerarda Baluch na pamiątkę kolejnej rocznicy śmierci,

 

NIEDZIELA              27.10.2019R.  XXX Niedziela Zwykła     

 7.30/N/     za ++ rodziców Jonda i Gramala,

9.30       w intencji + męża Helmuta Folwaczny na pamiątkę urodzin i w kolejną rocznicę śmierci,

11.00       za ++ rodziców Erykę i Ernesta Frania,

17.00       z okazji 30-tej rocznicy ślubu Anny i Adama z prośbą o Boże błogosławieństwo,  zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

2019-10-14– 2019-10-20 INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK     14.10.2019R.  

 17.00        za + Wilfrida Erfurt, ++ rodziców Erfurth, Barton, Marię i Maksa Koslowski, o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Waltra Czerny z okazji urodzin,

za ++ rodziców Floriana i Gertrudę Bendik oraz synów Józefa i Henryka,

 

WTOREK                  15.10.2019R.  św. Teresy od Jezusa

 6.30      …

 

ŚRODA                      16.10.2019R.    św. Jadwigi Sląskiej                                                                                                                

  6.30      za + męża, ojca i dziadka Henryka Franik,

17.00      …

 

CZWARTEK            17.10.2019R.    św. Ignacego   Antiocheńskiego

  6.30        …

17.00        za ++ członków Róży św.Jacka,

 

PIĄTEK                     18.10.2019R.   św. Łukasza   Ewangelisty                   

17.00      za + Helenę Galonska w 10 rocznicę śmierci,

z okazji rocznicy ślubu,

 

SOBOTA                    19.10.2019.  Bł. Jerzego Popiełuszki

 6.30       do Miłosierdzia Bożego za + matkę Annę Wojtyczka na pamiątkę urodzin,

17.00       do MBNP i Bożej Opatrzności w intencji Eryki Pokrzywa z okazji 80-tych  urodzin,

 

NIEDZIELA              20.10.2019R.  XXIX Niedziela Zwykła

 7.30/P/     za + męża Erwina Wietschorke, wnuka Roberta,

9.30       w intencji Mieszkańców Chorynskowic,

11.00       do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośba o dalszą opiekę w intencji małżonków Helgi i Konrada Gładysz z okazji 40-tej  rocznicy ślubu i 60-tych urodzin Helgi,

17.00        za ++ rodziców Erykę i Ernesta Frania, ojca Jana Giel, brata Helmuta.

 

2019-10-07– 2019-10-13 INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK     07.10.2019R.  NMP Różańcowej                            

17.00       w intencji Róż Różańcowych,

za + Wojciecha Czechman na pamiątkę urodzin,

za + Małgorzatę Wieczorek w kolejną rocznicę śmierci,

za ++ rodziców Henryka i Elżbietę Wawrzynek,

 

WTOREK                  08.10.2019R. 

   6.30    

 

ŚRODA                      09.10.2019R.    Bl. Wincentego    Kadlubka

6.30       za + Ryszarda Adamczewskiego,

17.00        za + Andrzeja Brzoza na pamiątkę urodzin,

 

CZWARTEK            10.10.2019R.   Sw. Męczenników Dionizego i Tow.                                                                

6.30       z okazji 10 rocznicy w rodzinie Koczy,

17.00       za ++ Jana i Martę Buchwald,

 

PIĄTEK                     11.10.2019R.  św. Jana XXIII                              

  6.30      zajęte

17.00      za + Annę Franik,

 

SOBOTA                    12.10.2019R.  Bl. Jana Beyzyma                                                                                                             

 6.30     …

17.00      za ++ rodziców Marię i Wilhelma Liebienow,

 

NIEDZIELA              13.10.2019R.  XXVIII Niedziela Zwykla

7.30/N/   za  ++ rodziców Elżbietę i Adolfa Sieroń,

9.30       za + Jana Cieślok na pamiątkę V rocznicy śmierci,

11.00       za + Tadeusza Pikuła na pamiątkę kolejnej rocznicy śmierci,

17.00       w intencji czcicieli MB Fatimskiej.

2019-09-30– 2019-10-06 INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK     30.09.2019R.  św. Hieronima

17.00       za + Ingeborgę Szepe,

za + Jerzego Andrysek, ++ rodziców Agnieszkę i Ryszarda Andrysek,

 

WTOREK                  01.10.2019R.  sw. Teresy od Dzieciątka Jezus

  6.30      …

 

ŚRODA                      02.10.2019R.   ss. Aniołów Stróżów

 6.30        …

17.00      z  okazji 60-tych urodzin i o zdrowie w rodzinie,

 

CZWARTEK            03.10.2019R. 

  6.30        …

13.00      ślub Faber – Zygała,

17.00      za + Alfreda Grabiński na pamiątkę IV rocznicy śmierci,

 

PIĄTEK                     04.10.2019R.   św. Franciszka z  Asyzu                                                                            

  6.30       w intencji III zakonu,

17.00        za + ojca Michała Wengrzik na pamiątkę urodzin,

 

SOBOTA                    05.10.2019R.   św. Faustyny   Kowalskiej

 6.30       za + Donalda Rudnik w kolejną rocznicę śmierci,

17.00     za ++ Bronisławę i Andrzeja Przybylskich, Marię i Jana Bania,

 

NIEDZIELA              06.10.2019R.  XXVII Niedziela  Zwykla   

7.30/P/     za ++ rodziców Koczy i Slupina,

9.30       za + Jadwigę Bawol na pamiątkę kolejnej rocznicy śmierci, męża Jana,

11.00       za + Franciszka Paterman na pamiątkę kolejnej rocznicy śmierci,

12.15      Msza św. Roczna i Chrzcielna

Roczek – Martyna Bremer, Iga Morys, Łucja Folwaczny,

Chrzest – Kalina Marta Śnieżek,

17.00       za + Helenę Rudzki.

2019-09-23– 2019-09-29 INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK     23.09.2019R.  św. Pio z Pietrelciny

17.00      za + Erenfreda Wieczorek w kolejną rocznicę śmierci, za + Henryka Rakocz, żonę Adelajdę, syna Józefa, ++ z rodziny Magiera,

WTOREK                  24.09.2019R.     

6.30         za + Edeltraudę Folwaczny,

 

ŚRODA                      25.09.2019R.    bł. Wladyslawa z  Gielniowa

6.30      za + żonę Jolantę Szatanik na pamiątkę urodzin,

 

CZWARTEK       26.09.2019R.   bl. Pawla VI                                                                                      

 6.30        z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w rodzinie,

17.00       za + syna Jacka Garbacz, męża Piotra, wnuka Mateusza Franik,

 

PIĄTEK                     27.09.2019R.     św. Wincentego a Paulo                               

 6.30    

17.00      za ++ rodziców Edytę i Waltra Bania,

 

SOBOTA                    28.09.2019R.  św. Wacława                                                                                                

  6.30     za + męża Edwarda Kołodziej w kolejną rocznicę śmierci,

12.00     ślub Ciszewski – Ryduchowska,

17.00      za + syna Roberta Wietschorke na pamiątkę kolejnej rocznicy śmierci,

 

NIEDZIELA              29.09.2019R.  XXVI Niedziela Zwykła     

 7.30/N/     za + męża Stanisława Łabaj, wnuka Jacka, ++ z rodziny Sachnik, Renatę i Zygfryda Klapeć, ++ z rodziny Cieszowic,

9.30       za + Ritę Luka w I rocznicę śmierci,

11.00       Odpustna na Łanach Wielkich ku czci św.Teresy,

17.00       za + Alfonsa Frejno w I rocznicę śmierci.

2019-09-16– 2019-09-22 INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK       16.09.2019R.  ss. Męczenników  Korneliusza i Cypriana

17.00     za + Krystynę Mazurkiewicz na pamiątkę urodzin,

za + ojca Helmuta Szymoński na pamiątkę urodzin,

do Matki Bożej Bolesnej patronki Dobrej Śmierci w intencji członków Apostolstwa,

za + męża Joachima Czechman w kolejną rocznicę śmierci,

 

WTOREK                  17.09.2019R.   św. Roberta Bellarmina                          

 6.30      …

 

ŚRODA                      18.09.2019R.  św. Stanislawa Kostki

6.30        …

 

CZWARTEK             19.09.2019R.  sw.Januarego

17.00        za ++ męża Piotra Garbacz, syna Jacka, wnuka Mateusza Franik,

 

PIĄTEK                     20.09.2019R.   ss. Męczenników   Andrzeja Kim i Tow.

17.00       za + Emila Piecha,

 

SOBOTA                    21.09.2019R.  sw. Mateusza

 6.30     …

17.00      w intencji Anny z okazji 18-tych urodzin,

 

NIEDZIELA               22.09.2019R.   XXV Niedziela Zwykła                                                                    

 7.30/P/      z okazji 70-tych urodzin Jadwigi Wilczek,

 9.30      za + matkę Hildegardę Magiera w III rocznicę śmierci,

11.00      za ++ rodziców Różę i Ewalda Franik, Elżbietę i Franciszka Foit,

17.00       za + żonę Urszulę Fuhl,

2019-09-09– 2019-09-15 INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK     09.09.2019R.  św. Piotra Klawera

17.00       za ++ Marię i Maksa Koslowski, Wilfrida Erfurth, ++ rodziców Erfurth i Bartoń,
za + córkę Teresę Folwaczny w III rocznicę śmierci,
do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Czerny,
za ++ rodziców Otylię i Waltra Drost, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa,

 

WTOREK                  10.09.2019R. 

6.30     w pewnej intencji,

 

ŚRODA                      11.09.2019R.   

6.30       …

 

CZWARTEK            12.09.2019R.   Najświętszego Imienia  Maryi

  6.30       …

17.00       za ++ Wernera Franik, Jana i Marię Bania,

 

PIĄTEK                     13.09.2019R.  św. Jana Chryzostoma

6.30      w intencji rodziny Cioch z okazji 5 rocznicy ślubu,

18.00      w intencji czcicieli MB Fatimskiej,

 

SOBOTA                    14.09.2019R.  Podwyższenie Krzyża Świętego

6.30     za + Lidię Pawłowski na pamiątkę urodzin,

17.00      za + Henryka Franik, ++ rodziców i teściów,

 

NIEDZIELA              15.09.2019R.  XXIV Niedziela Zwykła

 7.30/P/   za  + Józefa Tworuszka na pamiątkę urodzin,

9.30       Msza św. Kiermaszowa,

11.00       za ++ Ryszarda i Mariana Paśnik, ++ z rodziny Wodok i Paśnik,

17.00       za + Wiktora Mandok.

2019-09-02– 2019-09-08 INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK     02.09.2019R. 

8.00      na rozpoczęcie Roku Szkolnego

17.00       …

 

WTOREK                  03.09.2019R.  św. Grzegorza Wielkiego

 6.30      za + Janusza Gliński, ++ rodziców Helenę i Józefa,

 

ŚRODA                      04.09.2019R.   

6.30        …

 

CZWARTEK            05.09.2019R.  św Matki Teresy z Kalkuty                 

6.30        z okazji urodzin Krzysztofa,

17.00      za + Edwarda Kionka, ++ rodziców z obu stron, szwagra Mariana,

 

PIĄTEK                     06.09.2019R.           

6.30       za ++ Marię i Antoniego Waluga,

17.00        o Boże błogosławieństwo w rodzinie Golly,

 

SOBOTA                    07.09.2019R.   św. Melchiora  Grodzieckiego

 13.30        Msza Dożynkowa,

17.00     za + ojca i męża Adama Hosz na pamiątkę kolejnej rocznicy śmierci,

 

NIEDZIELA              08.09.2019R.  XXIII Niedziela Zwykła    

7.30/P/     z okazji 60-tej rocznicy ślubu w rodzinie Michalik,

9.30       o Boże błogosławieństwo w rodzinie Kruczek,

11.00       do Bożej Opatrzności i MB z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin Moniki, z okazji 35-tej rocznicy ślubu w rodzinie

17.00       do Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski w rodzinie Czaja.

2019-08-26– 2019-09-01 INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK     26.08.2019 R.  NMP Częstochowskiej

8.00       …

17.00     w intencji 50-tych urodzin Kornelii Głuch,

 

WTOREK                  27.08.2019 R.   św. Moniki

6.30       …

 

ŚRODA                      28.08.2019 R.   św. Augustyna  

 6.30         …

 

CZWARTEK            29.08.2019 R.   Męczeństwo św .Jana Chrzciciela                                                                         

6.30        za + Pawła Michalik,

17.00      z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo w rodzinie Babiuch z okazji 60-tych urodzin,

 

PIĄTEK                     30.08.2019 R.   

 6.30      za  + Pawła Wieczorek na pamiątkę urodzin,

17.00     za ++ rodziców Helenę i Joachima Tworuszka,

 

SOBOTA                    31.08.2019 R.                                                           

17.00        za  + matkę Klarę Dzierżok,

z okazji 15-tej rocznicy ślubu Anny i Grzegorza,

 

NIEDZIELA              01.09.2019 R.  XXII Niedziela  Zwykła   

 7.30/N/    za + Stefanię Piecha w I rocznicę śmierci,

9.30        za + Jadwigę Bawol na pamiątkę kolejnej rocznicy śmierci,

11.00        za + Józefę Freyer, ++ rodziców,

12.15        Msza św Roczna i Chrzcielna

Roczek – Jan Franik, Zuzanna Kotas, Lena Kionka, Emilia Iwanaszko,  Jan Mandok, Aleksander Sosna,

14.00        Msza św. ślubowana na Magdalence,

17.00        do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za przeżyte 40 lat małżeństwa  z prośba o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

2019-08-19– 2019-08-25 INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK       19.08.2019R.  sw. Jana Eudesa

17.00     za + Fryderyka Puszer,

za + matkę Jadwigę Szymoński w 7 rocznicę śmierci,

za + ojca Jana Babiak w 30 dzień po śmierci, siostrę Danutę Klęk, teściową Janinę Dawicką i szwagra Krzysztofa,

 

WTOREK  20.08.2019R.  św.Bernarda                                                                  

6.30      za + Emilię Święch w 30 dzień po śmierci,

 

ŚRODA                      21.08.2019R.  św. Piusa X

6.30        za + Alfonsa Frejno na pamiątkę urodzin,

11.00        ślub Decker – Zagozdon,

 

CZWARTEK             22.08.2019R.  NMP Królowej

17.00        za ++ Marię, Franciszka Chudoba, Alfreda Tentscher i ++ z pokrewieństwa,

 

PIĄTEK                     23.08.2019R.   św. Róży z Limy

 17.00       za + matkę Cecylię Pietrowską, ojca Józefa,

 

SOBOTA                    24.08.2019R.  św. Bartłomieja Apostoła

 14.00    ślub Dawid –Piechula,

17.00      za + Krystynę Dziemiańczyk na pamiątkę II rocznicy śmierci, ++ rodziców i  teściów,

 

NIEDZIELA               25.08.2019R.   XXI Niedziela Zwykła                              

 7.30/P/      za ++ rodziców Otylię i Fryderyka Salbert,

 9.30      za + Manfreda Staneczek,

11.00      Odpust ku czci św. Rocha na Trachach,

17.00       o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie Ewy i Henryka.